Laiškai iš Kinijos

Gyvenimo Vidurio Karalystėje įspūdžiai

18-as laiškas: Vandens kube

Kartais savaitgalio planai būna vienokie, jis prasideda dar kitaip, o baigiasi – trečiaip. Svarbiausia, karlsoniškai nesinervinti.

Praėjusį savaitgalį ketinome praleisti Neatsimenu Kokiame Kinijos Mieste – žadėjome skristi į teniso turnyrą. Ėjo laikas ir kelionės kaina augo it ant mielų. Pora dienų prieš numatytą skrydį šią idėją nugalėjo racionalus protas, kuriam kainos ir kelionės trukmės santykis pasirodė ne itin patrauklus.

Nuotraukose viskas gražiau nei realybėje.

Kadangi vaikams buvo pažadėtas laisvas penktadienis ir kelionė, pradėjome ieškoti, kur čia nuvažiavus netoli Pekino.  Arodė, kad šiek tiek pavargome nuo aplinkos ir norisi ją pakeisti. Li Jingas mums rado SPA viešbutį Longxi, kuriame apsilankius liko įspūdis, kad kaip atidarant jam kažkodėl skyrė penkias žvaigždutes, tai paskui jas pamiršo atimti. Ostatki byloj  roskašy :) SPA malonumai per langą pasirodė skirti labiau suaugusiems, tačiau po nakties nepatogioje lovoje švystelėjo geniali mintis: kam čia kankintis, važiuojam ten, kur vaikams buvo pažadėta dar iki kelionės į Kiniją – į vandens atrakcionų parką “WaterCube WaterPark”, kuris įsikūręs olimpinių plaukikų šturmuotame Nacionaliniame vandens centre, visai Pekino nacionalinio stadiono, vadinamo Paukščio lizdo . Buvęs olimpinis miestelis yra kinų ir turistų traukos centras. Štai kur puiki verslo politika – investuoji į statinius, o paskui imi mokestį už jų apžiūrėjimą. Statydamas nepamiršti išskirtinumo – Vandens kubas yra labai ekologiškai draugiškas, aplinką tausojantis, origanalus ir susižėręs ne vieną apdovanojimą. Vadinasi, ir marketingiškai patrauklesnis, o lankytojų srautai Kinijoje visuomet garantuoti, jei tik sumaniai parduosi idėją. Akvaparko idėja kai kam gali pasirodyti nupiginanti olimpinio baseino vardą – popsas visgi. Tačiau užtat išvengta pastato-vaiduoklio, o greičiau nei olimpinio miestelio-vaiduoklio likimo. Skelbiama, kad šis akvaparkas – didžiausias Azijoje, tačiau mus – žmones iš akvaparkų šalies Lietuvos – jis nenustebino. Kita vertus, susižavėjimo šūksnių, skirtu vandens pramogų parkams, iš manęs nesulauksite – nesu tokių pramogų gerbėja. Mirkti kelias valandas chlorkėj su tuntu žmonių ar lėkti plastmasiniu vamzdžiu stuburo slanksteliams baladojantis į nedraugišką pagrindą… na ne man, deja, tokie vandens malonumai. Bet kas turi vaikų – supras. Pasikankinti tenka ne tik gimdant :) Linkėjimai,Evelina

Įrašo “18-as laiškas: Vandens kube” komentarų: 1

  1. Natalija
    24 gegužės, 2011

    Įspūdingas kubas. Vandens pramogos-mano mėgstamiausios :) Varau, kol kojų nebepavelku ir prarandu balsą nuo cypimo :)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Informacija

Paskelbta 24 gegužės, 2011, paskelbė kategorijoje Lankytinos vietos ir pažymėjo , , , , , , , .

Norėdami gauti informaciją, įveskite savo el. pašto adresą.

Prisijunkite prie kitų 44 pasekėjų

Svečiai

  • 42 136 apsilankė
%d bloggers like this: